Urz─ůd Gminy Dziadowa K┼éoda
ul. Ole┼Ťnicka 1; 56-504 Dziadowa K┼éoda
  
     szukaj
strona g┼é├│wna | moja sprawa| redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
WYBORY 2010:
Informacja o składach OKW i pełnionych funkcjach

  INFORMACJA

W├│jta Gminy Dziadowa K┼éoda z dnia 7 czerwca 2010 r. o powo┼éaniu i sk┼éadach osobowych Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarz─ůdzonych na dzie┼ä 20 czerwca 2010 r.


Na podstawie art. 16 ust. 7 ustawy z dnia 27 wrze┼Ťnia 1990 r. o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (tekst jednolity z 2010 r. Nr 72, poz. 467) oraz ┬ž 10 rozporz─ůdzenia Ministra Spraw Wewnetrznych i Administracji z dnia 28 sierpnia 2000 r. (Dz. U. z dnia 31 sierpnia 2000 r. Nr 72, poz. 847 z p├│┼║n. zm.) i Zarz─ůdzenia Nr 0151/116/10 W├│jta Gminy Dziadowa K┼éoda z dnia 31 maja 2010 r. w sprawie powo┼éania obwodowych komisji wyborczych podaj─Ö do publicznej wiadomo┼Ťci informacje o sk┼éadach osobowych Obwodowych Komisji Wyborczych oraz o pe┼énionych funkcjach:


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
z siedzib─ů w Gimnazjum w Dziadowej K┼éodzie, ul. S┼éoneczna 5


  1. W┼éadys┼éaw Kazimierczak - Przewodnicz─ůcy Komisji

  2. Ma┼égorzata Teresa Grygiel - Zast─Öpca Przewodnicz─ůcego Komisji

  3. Kazimierz Marzec - Członek Komisji

  4. Grażyna Anna Anders - Członek Komisji

  5. Michał Andrzej Tronina - Członek Komisji

  6. Henryk Antoni Cie┼Ťla - Cz┼éonek Komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
z siedzib─ů w Szkole Podstawowej w Mi┼éowicach, Mi┼éowice 27


  1. Marian J├│zef Jarosz - Przewodnicz─ůcy Komisji

  2. Dawid Tomasz Paluszek - Zast─Öpca Przewodnicz─ůcego Komisji

  3. Leszek Franciszek Piwko - Członek Komisji

  4. Zofia Pawłowska - Członek Komisji

  5. Adam Jaskuła - Członek Komisji

  6. Piotr Adam Szewczyk - Członek Komisji


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
z siedzib─ů w Szkole Filialnej w Dalborowicach, ul. Namys┼éowska 21


  1. J├│zefa Gabriela Paluszek - Przewodnicz─ůca Komisji

  2. Tomasz Feliks Kurowski - Zast─Öpca Przewodnicz─ůcej Komisji

  3. Malwina Elżbieta Trzcińska - Członek Komisji

  4. Agnieszka Marta Cichosz - Członek Komisji

  5. Piotr Mirosław Matecki - Członek Komisji

  6. Bartosz Piotr Dumin - Członek Komisji



W├│jt Gminy

/-/ Tadeusz Ziółkowski

 
informacje udostępnił:Karol Szczyrk
data udost─Öpnienia: 2010-06-08 13:29:53
ostatnia modyfikacja: Karol Szczyrk 2010-06-08 13:32:00 »
drukuj wy┼Ťlij link  

 
. .
BIP - liczba wej┼Ť─ç: 202474